فروش کتاب در رکسام

دسته بندی ها :
فروش کتاب در رکسام

در اولین قسمت از‌ آموزش های رکسام بر آن هستیم که نحوه افزودن کتاب و فروش کتاب را برای کاربران عزیز رکسام به صورت قدم به قدم توضیح دهیم سعی میکنیم این اموزش ها کاملا تصویری و به زبان ساده بیان گردد.

برای فروش کتاب در رکسام در وهله اول لازم است که شما عضو سایت شوید آن هم به عنوان فروشنده محصولات :

گام اول : ثبت نام در سایت رکسام

با کلیک بر روی ورود / عضویت اقدام به ثبت نام در سایت مینماییم ولی نه به عنوان یک مشتری ساده بلکه به عنوان فروشنده محصولات

در مرحله بعد بعد از تایید شما از سوی مدیریت رکسام و صحت اطلاعات شما وارد پنل کاربری خود خواهید شد و اقدام به اضافه کردن محصولات خود به سایت میشوید .

گام دوم : وارد شدن به پنل کاربری

گام سوم : ثبت محصول جدید

با کلیک بر روی تب محصولات میتوانید اقدام به ثبت یک محصول جدید در سایت نمایید .

با کلیک کردن روی افزودن محصول جدید صفحه ای برای شما نمایان میشود که در برگیرنده اطلاعاتی از محصول میباشد که باید درج شود
عنوان محصول : نامی که محصول شما با آن شناخته میشود و نمایش داده میشود.
قیمت : قیمت عادی محصول میباشد. که نمایش داده میشود . (قیمت روی جلد کتاب را در این قسمت وارد نمایید.)
قیمت با تخفیف : قیمت مدنظر شما برای فروش محصول (قیمت نهایی محصول میباشد که کاربر هزینه آن را میپردازد. این قیمت باید حداکثر نصف قیمت روی جلد باشد.)
آپلود تصویر محصول : در برگیرنده عکس اصلی محصول میباشد. این عکس همان عکس روی جلد کتاب میباشد.
گالری : افزودن تصاویری دیگر از کتاب همانند صفحه اول که بیانگر سال چاپ و قیمت روی جلد کتاب میباشد.
توضیحات کوتاه محصول : در برگیرنده اطلاعاتی از محصول میباشد که به معرفی محصول پرداخته میشود سعی نمایید با نوشتن یک یا دو خط در مورد محصول اطلاعات بیشتری را در این مورد به خریدار بدهید. برای مثال سال چاپ کتاب کی بوده؟ نویسنده کتاب چه کسی است؟ و اطلاعاتی از این قبیل …
دسته بندی محصول : یک دسته بندی مناسب با محصول وارد شده وارد نمایید تا در موقع جست و جو و برا اساس موضوع کتاب خریداران بهتر به محصولات شما دسترسی داشته باشند.
توضیحات کامل : در برگیرنده اطلاعاتی از محصول میباشد که به معرفی محصول پرداخته میشود سعی نمایید با نوشتن یک بند در مورد محصول در ادامه توضیحات کوتاه محصول اطلاعات بیشتری را در این مورد به خریدار بدهید. این قسمت کامل کننده ای توضیحات کوتاه میباشد. پر کردنش گرچه الزامی نمیباشد ولی برای راهنمایی بهتر خریدار حتما توصیه میگردد.

گام چهارم : تایید از سمت مدیریت رکسام

در مرحله بعد شما باید منتظر تایید محصولات وارد شده خود از سمت رکسام باشید این کار در کمتر از نیم ساعت رخ خواهد داد. این کار به منظور چک کردن درست اطلاعات از سمت کاربران میباشد که بر خلاف قوانین رکسام محصولی را اضافه نکنند.
شما میتوانید لیست محصولات اضافه شده خود را در این قسمت مشاهده نمایید. بعد از تایید از سوی مدیریت رکسام علاوه بر اینکه آگهی شما در سایت قابل نمایش میباشد در اپلیکیشن رکسام نیز در دسترس خواهد بود .

بعد از تایید محصول به علامت سبز رنگ و انلاین درخواهد آمد .

در نهایت شما میتوانید از قسمت درامد در کنار هر محصول مبلغی که به موجودی شما بعد از فروش محصول اضافه میشود را مشاهده نمایید.
موجودی کل شما نیز در هر بار ورود در بالای صفحه قابل نمایش میباشد .


گام پنجم : مشاهده سفارشات صورت گرفته

در قسمت سفارشات شما میتوانید به سفارشات انجام شده خود از سمت کاربران دسترسی داشته باشید. و ان ها را مدیریت نمایید .

  • نکته ای که باید مد نظر داشته باشید حتما باید بعد از تحویل محصول به خریدار :
    خریدار حتما باید پیامکی مبنی بر تایید تحویل محصول به سامانه پیامکی 500010601056 ارسال نماید. تا تیم مدیریت رکسام از صحت معمامله انجام شده آگاه گردد و اقدام به واریز وجه به شماره حساب فروشنده نماید. در غیراینصورت مبلغ به حساب خریدار عودت خواهد داده شد.

گام ششم : درخواست واریز وجه

در این قسمت شما اقدام به تسویه حساب با سایت رکسام میکنید این کار بعد از ثبت شماره کارت خود در سایت صورت میپذیرد حداقل مبلغی که برای تسویه وجود دارد 10.000 تومان میباشد و در صورت اینکه موجودی شما بالاتر از این مقدار باشد میتوانید درخواست برداشت بدهید مبلغ درخواستی شما در کمتر از 12 ساعت به حساب شما واریز خواهد گردید .


مطالب مرتبط

نظرات شما

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

ورود به حساب کاربری