اعتبار سایت رکسام

دسته بندی ها :
اعتبار سایت رکسام

مطمئنن همه ما میدانیم که بحث اعتماد در سایت هایی اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران در سطح اینترنت میباشد و همه ما قبل از وارد شدن به یک سایتی یا اپلیکیشنی اولین چیزی که ذهن ما را به خود مشغول میکند این است که آیا سایتی یا اپلیکیشنی که در ان هستیم مورد اعتماد است؟

حال از کجا بدانیم یک سایت معتبر هست؟ چگونه میتوان در یک سایت با خیالی آسوده اقدام به خرید و فروش نمود؟ آیا در هر سایتی میتوانید اقدام به خرید و فروش نمایید؟

قبل از اینکه به این سوالات پاسخی دهیم میخواهیم شما را با مفهومی به اسم نماد اعتماد آشنا سازیم؟ نماد اعتماد واقعا چیست؟ سایتی که این نماد را دارد

نماد اعتماد الکترونیکی :

تعریف نماد اعتماد الکترونیکی از دیدگاه وزارت صنعت و معدن :

تعریف نماد اعتماد الکترونیکی از دیدگاه ویکی پدیا فارسی :

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی[۱] که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران[۲] است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.
نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد.[۳]

انواع حالت‌های نماد :

نماد دائم یک ستاره: پس از اعطای نماد موقت فرایند بررسی فروشگاه جهت دریافت نماد دائم آغاز می‌شود. اعطای نماد دائم، مستلزم احراز مجموعه‌ای از معیارهاست.
نماد دائم دو ستاره: فرایند اعطای نماد دائم دو ستاره از لحاظ معیارهای ارزیابی کاملاً مطابق با نماد اعتماد تک ستاره است. تنها تفاوت الزام فروشگاه برای نصب گواهی امنیت SSL در وب سایت فروشگاه است
مرکز توسعه تجارت الکترونیک برای آگاهی متقاضیان دریافت نماد، شاخص‌های ارزیابی تهیه کرده‌است که این شاخص‌ها معیار تعیین شرایط احراز در هر کدام از انواع نماد توضیح داده شده در بالاست.[۴]


دریافت نماد اعتماد الکترونیکی رکسام :

حال ما مفتخریم که بعد از تلاش و مساعدت فراوان تیم رکسام توانستیم نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره را از وزارت صنعت و معدن و تجارت کسب نماییم.
همچنین در همین راستا نشان طلایی و لوگویی طلایی ستاد ساماندهی را نیز کسب نماییم .
که شما کاربران عزیز میتوانید با مراجعه به صفحه فوتر سایت و پایین ترین قسمت سایت این نماد های اعتبار را مشاهده فرمایید.

اپلیکیشن اندروید رکسام در کافه بازار

در این میان خالی از لطف نیست که نگاهی به اپلیکیشن رکسام نیز بیندازیم :
همونطور که شما عزیزان با کافه بازار آشنایی لازم را دارید میدانید که کافه بازار در قرار دادن اپلیکشن های اندروید چقدر سرسخت عمل میکند و کوچکترین چیزها را زیر ذره بین قرار داده و تک به تک بررسی میکند که با مراجعه به سایت کافه بازار و مشاهده اپلیکیشن رکسام میتوانید نشان ساماندهی را در کنار اپلیکیشن رکسام مشاهده فرمایید که این خود بیانگر مورد اعتماد بودن رکسام میباشد.


مطالب مرتبط

نظرات شما

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

ورود به حساب کاربری